Zabezpiecznie lakieru

Dlaczego warto zabezpieczyć lakier?
Warto zabezpieczać samochody nowe jak i używane. Kompleksowe zabezpieczenie lakieru chroni przed działaniem uciążliwych czynników zewnętrznych (promienie słoneczne, sól, ptasie odchody, etc.). Pojazd zabezpieczony jest dużo mniej podatny na zabrudzenia. Lakier nie utlenia się i nie płowieje. Wartość pojazdu zabezpieczonego znacznie wzrasta. Po zabezpieczeniu lakieru możemy uzyskać efekt połysku i głębi, lepszy od lakieru samochodu nowego.

Wykonujemy profesjonalne zabezpieczenie lakieru używając produktów wiodących światowych producentów: FEYNLAB, Krystal Kleen Detail, Sonax Profiline, Zymol, Swissvax i inne.

Zabezpieczenie Ceramiczne FEYNLAB SELF HEALING:
jest to najnowsza generacja zabezpieczeń na świecie z funkcją samoleczenia rys pod wpływem ciepła. Utrzymuje się na lakierze 5 lat.
Self Healing – Technologia samoleczenia oparta jest na naszym ceramicznym nanocząsteczkowym preparacie. Szkielet zawiera ceramiczne łańcuchy polimerowe, nasycone naszymi inteligentnymi nanocząsteczkami.
Wyobraź sobie magnesy o rozmiarach nano przymocowane do końca wytrzymałych ceramicznych łańcuchów, tworząc polimer z pamięcią. Po podgrzaniu polimer pamięci odzyskuje swój pierwotny (utwardzony) stan.
Łącząc naszą technologię ceramiczną z naszą ręcznie stosowaną technologią samo-uzdrawiania, nasze samooczyszczające powłoki nano zapewniają szeroki zakres form ochrony.

Zabezpieczenie Ceramiczne:
to ceramiczna powłoka utrzymująca się na pojeździe do 5 lat. Pozostawia lakier na długo czysty i lśniący. Dodatkowo utwardza lakier o ok. 20 % i nadaje gładkość powierzchni.
Zabezpieczenie jest łatwe w utrzymaniu. Mikro cząsteczki zabezpieczenia odpychają wodę i brud, dzięki czemu zanieczyszczenia nie przylegają mocno do lakieru. Zabezpieczenie jest odporne na chemię samochodową, oksydację i korozję. Chroni przed promieniowaniem UV i czynnikami atmosferycznymi.

DSC00877

Zabezpieczenie Kwarcowe:
jest to kwarcowa ochrona lakieru. Chroni przed drobnymi zarysowaniami lakieru, kwaśnym deszczem, osadem ulicznym, solą drogową, promieniowaniem UV. Jest odporne na wysokie temperatury. Wydobywa głębie lakieru i utrudnia przyleganie brudu.

DSC05331

Zabezpieczenie Polimerowe:
tworzy trwałą powłokę ochronną dla wszystkich rodzajów lakieru. Składnik organiczny jest odpowiedzialny za nadanie powierzchni lakieru gładkości, wysokiego połysku i efektu „spływania wody”. Ponadto, dostaje się głęboko w nierówności lakieru i łączy się z nim trwale. Zapewnia trwałą powłokę ochronną do 6 miesięcy.

DSC09275

Woski klasy premium: to najwyższej jakości wyselekcjonowane naturalne woski na bazie Carnauby. Samochód uzyskuje niepowtarzalny blask oraz warstwę ochroną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

DSC05696