Zabezpiecznie lakieru

Dlaczego warto zabezpieczyć lakier?
Warto zabezpieczać samochody nowe jak i używane. Kompleksowe zabezpieczenie lakieru chroni przed działaniem uciążliwych czynników zewnętrznych (promienie słoneczne, sól, ptasie odchody, etc.). Pojazd zabezpieczony jest dużo mniej podatny na zabrudzenia. Lakier nie utlenia się i nie płowieje. Wartość pojazdu zabezpieczonego znacznie wzrasta. Po zabezpieczeniu lakieru możemy uzyskać efekt połysku i głębi, lepszy od lakieru samochodu nowego.

Wykonujemy profesjonalne zabezpieczenie lakieru używając produktów wiodących światowych producentów: FEYNLAB, Krystal Kleen Detail.

Zabezpieczenie Ceramiczne FEYNLAB SELF HEALING:
jest to najnowsza generacja zabezpieczeń na świecie z funkcją samoleczenia rys pod wpływem ciepła. Utrzymuje się na lakierze 5 lat.
Self Healing – Technologia samoleczenia oparta jest na naszym ceramicznym nanocząsteczkowym preparacie. Szkielet zawiera ceramiczne łańcuchy polimerowe, nasycone naszymi inteligentnymi nanocząsteczkami.
Wyobraź sobie magnesy o rozmiarach nano przymocowane do końca wytrzymałych ceramicznych łańcuchów, tworząc polimer z pamięcią. Po podgrzaniu polimer pamięci odzyskuje swój pierwotny (utwardzony) stan.
Łącząc naszą technologię ceramiczną z naszą ręcznie stosowaną technologią samo-uzdrawiania, nasze samooczyszczające powłoki nano zapewniają szeroki zakres form ochrony.

Zabezpieczenie Ceramiczne:
to ceramiczna powłoka utrzymująca się na pojeździe do 5 lat. Pozostawia lakier na długo czysty i lśniący. Dodatkowo utwardza lakier o ok. 20 % i nadaje gładkość powierzchni.
Zabezpieczenie jest łatwe w utrzymaniu. Mikro cząsteczki zabezpieczenia odpychają wodę i brud, dzięki czemu zanieczyszczenia nie przylegają mocno do lakieru. Zabezpieczenie jest odporne na chemię samochodową, oksydację i korozję. Chroni przed promieniowaniem UV i czynnikami atmosferycznymi.

DSC00877